10 yılı aşkın tecrübe ile...

Solution Center Hakkında

SC Teknik firması endüstrideki 10 yılı aşkın tecrübesiyle firmalarınıza çözüm ortağı olmak için Kocaeli Başiskele’de kuruldu. İş konularımızı Teknik, Metal ve İnşaat olmak üzere 3 temel maddeye ayırdık. Endüstri, İnşaat ve Makine Mühendisleri, tecrübeli teknisyenleri ile size profesyonel çözümlerle hizmet vermek için enerji ve sinerjisi ile partner olmaya hazır.

SC Teknik isminin felsefesi Solution Center kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Amacımız, sizlerin her türlü sorununa çözüm sunmaktır.

Global Yaklaşımlar

Özel fiyat anlaşmalarımızı tecrübemize güvenerek özenle oluşturduk, kalite ve uzun ömürün öncüsü Alman firmaları, serilik ve stabilliğin simgesi Amerika firmaları, makine ve hidroliğin öncüsü İtalyan firmalarla sizlere en iyi fiyatları sunabilmek için ön çalışmalarımıza iki yıl önce başladık.

 

Ar-Ge Çalışması

Teknik bölümümüz, Üretim, üretkenlik, tasarruf, verimlilik ve kalite konularında en doğru çözümler, uygulamalar, danışmanlık ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Özellikle montaj, boyahane, makine ve iç taşıma sorunlarınıza yoğunlaşır.

Solution
Center

10

yılı aşkın tecrübe

2500

Üzeri Proje

750

Üzeri Memnun Müşteri